2018 m. kovo 6 d., antradienis

Naktiniai užpuldinėjimai


Mano naktinio miego grafiko vertinimas pasidarė lygus kaip lavono - pastovus trejetas su minusu ir kartais atsiranda dvejetas - ryškesnio pablogėjimo požymis. Atrodytu kas čia tokio toks pastovumas. Bet aš vertinu, kad kiekvienas minusas tai vos ne tragedija. Po šios nakties eilinio užpuolimo neapsikenčiau ir nusprendžiau paporinti plačiau kas tokiais atvejais su manimi dedasi. Išskiriu dvi naktinių trukdymų rūšis - pastovus neigiamas fonas ir staigūs nutraukimai. Paprastai vienoje naktyje būna vienos rūšies trukdymas.
Kas dėjosi šianakt? Pirmas nubudimas užfiksuotas 4 val. 24 min. po užpuolimo. Atsibudęs tuoj užsirašiau maždaug tokią pastabą: " Prižadinimas serija nupulsavimų - kažkoks išžudymas iš to tipo pusės". Reiškia buvo staigus ne vienkartinis pulso pašokimas pačiame įmygyje reiškiantis, kad įvyko kažkieno smurtinė žūtis ir širdis bandė tai kompensuoti. Kukriniksija kaip visada tokiais atvejais pakėlė skandalą kaltindama tam tikrą veikėją danguje - ji niekaip negali to išvengti. Užpuolimas atrodė dar klaikiau, nes buvo lydimas mano mirusios motinos balso užraudojimų per supulsavimų pikus. Daugiau po to nebeužmigau, gal kiek pasnūduriavau. Ryte jautėsi neišsiemigojimas, matėsi veido pabrinkimas, prastas tonusas ir prisivertinėjimas kasdienos rutinai. Paprastai tą būklę kažkiek pagerina rytinė mankšta, kurios metu dažnai pastebiu ir galvos svaigimą - visi tie parametrai kaip nuo pagirių lyg jausčiau aplinkinės erdvės užkrėtimą kaimynų pijokavimu. Mano viena hipotezė sako, kad šitaip kažkokie kaimynai atsikrato savo blogos savijautos po girtavimų ir kvaišalų palikdami tai atidirbti geriečiams. Pas juos toks kaifavimas netgi vadinama magaryčiomis - pačio saldžiausio ir vertingiausio miego nugvelbimas. Bet vis tik kaltinti nėra ką - visi demonstruoja neveiksnumą ir lunatinę priklausomybę nežinia nuo ko. Išvengiamas betkoks konkretumas bandant ieškoti to reiškinio priežasčių dangaus balsų pagalba. Nors girdisi nemažai paslaptingų veikėjų, bet tarp jų vyrauja priešiškoji pusė užvaldyto keisto priešinimosi instinkto, kuris visada siekia mane suniekinti ir visas pastangas apsiginti verčia niekais. Tai kažkokie nuatrofinti subjektai beveik nebegalintys blaiviai pamastyti ir teieškantys minėtų magaryčių.
Ir toks klaikumas vos ne kiekvieną naktį kaip rodo mano pastovus trejetas su minusu. Jaučiasi jų feodalinis interesas nepribaigti aukos dėl tolesnio magaryčiavimo. Tai mėginama paaiškinti tuo, kad pas juos pasidaro labai šalta. Bet nuo to atsiranda senėjimo pėdsakai - pavytęs ir raukšlėtas veidas, nes negavo pakankamai miego atsistatymui. Nenormalus senėjimas. Jie čia linkę skelbti visokius išsigalvjimus lyg to nesuvoktų.
Dar galiu paminėti kas dedasi antruoju trukdymu atveju - dažnai pasitaikydavo stiprūs dirbtiniai širdies ūžesiai arba dirbtiniai kartais bjaurūs sapnai tuo niveliuojant mano organizmo anališkumo savybes. Tai toks dirbtinumas atimantis mano natūraliąsias ypatybes. Po to irgi prasta savijauta kaip per pagirias. Taigi mane sekinanačiai paveikia tiek priepuolinis užpuldinėjimas tiek nuolatinis negatyvus miegojimo fonas su negiliu miegu. Belieka tik pavydėti žmonėms turintiems ramų pilnavertį poilsį. Kad bent šiek tiek palaikyčiau normalų sveikatos būvį man tenka pagulinėti dieną ir šitaip pavyksta atsipaliaduoti net iki 2 valandų, bet ne visada tai būna kokybiškas poilsis - jie atkakliai tai šniukštinėja tik kukrinksijos apsauga tada būna efektyvesnė.
Šitais trukdymais pasireiškia pastovus jų stilius jis būna kūrybiškai kintantis, bet kartu ir monotoniškai vienodas kaip sisteminga apgultis - tik neigiamas pažymys ir nieko daugiau. Kažkoks užsispyrėliškas priešiškumas negailestingai laikantis po padu ir neleidžiantis normaliai pasijusti. Pagal tą ujimo sistemą aukai telieka tik viena išeitis - nusižudymas. Jei ne velnių-angelų priešprieša, teikianti vilties išsivaduoti, tai jau seniai turėjo įvykti.
Tai gana sunku, bet optimizmo neprarandu. Yra medikų ir socialinų darbuotojų palaikymas, anketavimas, medikamentai. Nors atorodo dar gana žaliai, bet matosi, kad vyksta analogiško patyrimo vertinimai. Galima panašių temų rasti ir internete. Vis gi išskirtinumas po tokiu presu stiprokas - lyg būčiau koks albinosas. Yra toks retas reiškinys gamtoje ir tiek.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą