2016 m. rugsėjo 8 d., ketvirtadienis

Radiacinis sublimatas

Būdamas jautrus ligonis ir turėdamas tam tikrą susirgimą jaučiu tam tikros erdvinės substancijos poveikį savo organizmui.Ji yra suformuojama tam tikros veiklos ir veikų. Dalis tos substancijos formuojasi iš aplinkinės ūkinės veiklos - malkų pjovimo benzininiais pjūklais, benzininių žoliapjovių darbas, motorinio transporto poveikio, mašinų remonto neleistinose vietose, gamyklų triukšminių atgarsių ir garsios muzikos leidimais - visko kas kelia tam tikrus triukšmus. Bet neleistinas triukšmas tai tik viena sudedamoji dalis. Kita sudedamoji dalis yra cheminė - motorų dūminis prigazavimas, prirūkymas, dūminis užterštumas, kad ir nuo tokių paprastų dalykų, kaip šašlykų kepimas. Dar vienas faktorius, kurį reikia įskaityti tai - alkoholis ir kvaišalai. Tai tokių smakų paveikti žmonės vampyruoja aplinkinę erdvę siurbdami energiją iš aplinkinių. Kaip matote jiems reikalingas šių trijų faktorių radiacinis sublimatas - turima priklausomybė ir tik su ja jaučiamasi gerai, nors tai yra foninis ligų nešėjas.
Antra tema liečianti tą sublimatą eina per garsų ir balsų girdėjimą - tai yra kaip tie vampyruojantys veikėjai okupuoja dispečerinę informacinę aplinkos erdvę blogiems vien jų pasitenkinimui skirtiems tikslams. Tai liečia netgi oficialiąją medicinos poziciją - konstruktyvus tokios informacijos girdėjimas apšaukiamas liga ir vadinamas nenormaliu, nors galėtų atnešti daug naudos iš ekstrasensorinės veiklos. Mat tas sublimatas labai užslegia ir nespėjus su juo pakovoti iš karto sukelia sveikatai pavojingus reiškinius.
Specifiškai tas radiacinis sublimatas paprasčiausiai vadinamas "ni ta radiacija" - tai yra kitokia iškreipta ir stipresnė radiacija, nebūdinga natūraliam fonui. Paslaptingi veikėjai ją feodališkai užvaldo - siurbdami iš aplinkos energiją visiškai jos nenustekena palikdami dešimtadalį atsigavimui. Visas tas aprašymas jiems labai patogus suformuoti demonstriuką - pažodinį įvykdymą nepaisant kritinės tokio rašymo reikšmės.
Bet ta sublimato paveikta erdvė ne visiškai bejėgė - angelų tipo būtybės ( tai tokios vėlės kaip iš kukriniksijos) atkakliai ir nenuilstamai kovoja su tokiu blogiu ir tik jų stabilizacijos dėka mūsų pasaulio likučiai nesužlunga. Joms labai trukdo tam tikras iformutumas - dezinformaciniai faktoriai, trukdantys aiškiai gėrio strategijai ir labai ilgam užgaišinantys. Blogiečiai yra labai gudrūs ir ko tik alkoholikas nepadarys, kad pasiektų savo ugninio vandens porciją. Kartais tai netgi nesuvokiama ir tuo sublimatu mūsų ekologinės erdvės šaka pjaunama nepaisant, kad mes visi ant jos sėdime. Ydingas treniravimo stimuliatorius begalinei kovai prieš pavojingai besidauginantį blogį.

1 komentaras:

  1. Keistas daužymas
    Man atmintyje išliko svarbi detalė, kurią užmiršau paminėti anksčiau. Negaliu pasakyti kiek ji reali, bet tikrai figūravo ir kažkaip įsirašė mano aplinkoje. Tai yra kažkoks kaimynų daužymas naudojant metalą. Man sunku tai apibūdinti, nes buvo gal tik vieną kartą, bet paliko jiems labai „svarbų“ pėdsaką. Tai per jį užsikrauna neteisingi triukšmai. Lyg tai daužytojas buvo ne vienas, o su visa gauja ir barškino ne menką objektą su metaliniais strampais ir gal ne vienoje vietoje, bet smulkių detalių neatsimenu. Šiaip ar taip, bet belieka įtarti su didele tikimybe, kad tai yra svarbus radiacinio sublimato komponentas. Tai reiškia tam tikrą neteisingą radiaciją – garsai tampa netaisyklingi pradeda žeisti, kelti skausmus ir pažeidimus šitaip skaidydami gyvybinę syvų energiją – dabar taip yra veikiamas ir kraujas su grėsme gauti leukemiją ar kokią kitą kraujo vėžio formą. Aš tai vadinu kraujo mokesčiu ir jis tapatingas su pagalvės mokesčiu tik veikia ir dieną.

    AtsakytiPanaikinti