2010 m. spalio 16 d., šeštadienis

Vietinis "gluperis"

Išskirkime grupę kaimynų "naktinių lėbautojųjų". Atrodo nelabai veiksnūs, visada pas juos tik pavarymas - aš su jais noramliai negaliu bendrauti, beje, dažnai kaip ir su savo tėvais. Yra taip vadinamas "galva" sugalvoja taip durnai, kad joks protingas negalėtų sugalvoti. Bent pora vykdytojų , tokių, kad neįmanoma prie jų prieiti ir balsai skandalistai, kurie įrodinėja jų kvailumą, kad jie viską gadina. Kvailiųjų gilūs įsitikinimai nepasiduodantys jokiems įtikinėjimams, o įridinėjantys niekaip negali užbaigti detektyvo kas juos tokiais kvailiais užtaisė.
Storasis ,artimaisiai išsidėstęs, kaimynas yra mano ligos nešėjas - užtaiko man į ausį priklų spengimą veikiantį alinančiai ir tiesiog pražūtingai - reiškiasi sveikatos pereikvojimas. Tas užtaisas yra nuo aštriai vaikiančių mechanizmų ir kas žino kaip tai susiveda į vatos gumulėlį, kurį apdairiai įsidedu ausin - tai bent šiek tiek amortizuoja skausminį priklumą.
Aš, toks kankinis, pas juos esu retas įvykinis reiškinys, kurio jie niekaip nebenori paleisti, sako, jie vieną tokį jau turi užsiblokavę.
Dabar jau bandau išeiti jiems atsakinėti įrodinėdamas, kas esu neįgalus ligonis su atitinkamomis teisėmis - bet įrodinėti reikia atkaliai ir visiškai pagrįstai, kas užima daug laiko ir užsitęsia.
Jie pilipę prie savo mechanizmų ir aš jų atakuojamas sudaroma kažkokį tandemą, kurį kažkas gudriai nuskaičiuoja į mokesčių naštą, kaip perkūnsargį visiems korupciniams pažeidimams.
Kol kas laikausi slegiamas šio krūvio ir pavyksta pavojingai nepersitemti, nors beveik visą laiką jaučiasi diskomfortinė būsena niekaip nenorinti sugrįžti į gamtos ciklų ritmą

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą