2010 m. birželio 14 d., pirmadienis

Liūdna kronika

Šianakt kažkas galutinai išvaikė miegus, o balsai pranešinėja apie krachu kvepiančius įvykius. Jie (kažkokie kaimynystėje) paveržė iš manęs klausimą ir užskaitę sau dabar įkyriai lenda, kad aš iš jų vagiu. Sistema beveik žlugusi ir klausimas kas liks iš esamos mano parodijos. Tyli jie, kad tai yra sistema, kurią, manęs nepaisydami, pastoviai gadina. Vakare iškilo klausimas - tai yra jėtuz kaip mes čia būsim pražuvę. Balsai praneša, kad aš dabar griebsiu visus nučialius - ką jie čia taip pridirba.
O galėjo neliesti - aš visą laiką buvau už pakriūtės, kurią jie, dabar užgrobę, nusiaubinėja - jų toks principas, kad viską nurušija.
Priaugau antsvorio prie šizofrenijos prisidėjo tinitas ir be pastovios protestuojančios balsų panikos, kurią nuolat girdžiu, šiaip ne taip laikausi. Anot tų kenkėjų aš jau turėčiau nebevaikščioti. Tokį pjūklinį garsų supylį jie man užtaiko. Sako, kad jie taip ruošia rimtą okupaciją. Panaikino mano šventą ramybę - aš jau seniai ramiai nebemiegu, nes jie vis prigalvoja kokių nors trikdžių. Tiesa, per dieną galiu atsisnausti. Jie pas mane aptiko tokį grobį, kad mažai ką paisė. Atrodo, kad po tokių nuostolių gali tekti ilgai vesti "nekrologinius" užrašus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą